Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Transport:
Przedpłata - 140 zł/szt.
Pobranie - 170 zł/szt.
Odbiór osobisty:
0,00 zł
Wysyłka do 10 dni roboczych
Towar na magazynie
Polstar
Polstar

Irala

2 939.00 zł

Skonfiguruj produkt w 5 podstawowych krokach:
Wybierz rozmiar
Wybierz kolor
Wybierz kierunek otwierania
Wybierz okucie
shop::global.config_title_wkladki
Opcje dodatkowe:
Wybierz akcesoria Comfort 73 ECO
Podsumowanie zamówienia:
Irala
-
+ Brak większej ilości na magazynie
2 939.00 zł

Opcje dodatkowe
Brak

Razem:
2 939.00 zł
Dane techniczne
Konstrukcja

Ościeżnica

Dostarczana jest do klientów w formie złożonej co bardzo ułatwia i przyspiesza montaż drzwi w otworze.

Energooszczędna ościeżnica Polstar-Thermo zapobiega powstawaniu mostków termicznych dzięki specjalnej, dwudzielnej konstrukcji przedzielonej wkładką z tworzywa sztucznego - zastrzeżony wzór użytkowy

Drzwi wyposażone są w systemowy próg Alu Thermo ROTO ( wysokość progu 19,6 mm )

Grubość poszycia ościeżnicy 1,7mm


Skrzydło

Pakiet drzwi wejściowych dedykowany budownictwu energooszczędnemu.

Budowa skrzynkowa panelu skrzydła, 2 poszycia z blachy stalowej pokrytej okleiną PCV, każde o grubości 0,8 mm. Wypełnienie stanowi grafitowy polistyren spieniony. 4 przylgi.  Połączenie wszystkich wymienionych wyżej elementów daje konstrukcję skrzydła o wysokiej izolacyjności i sztywności.

System ryglowania stanowią dwa zamki osadzone w specjalnych przetłoczeniach części czołowych poszyć oraz kasetach ochronnych.

Konstrukcja skrzydła oparata jest o ramiak wykonany z wysokogatunkowej, wodoodpornej sklejki liściastej – zapewnia stabilność mechaniczną skrzydła w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Grubość poszycia skrzydła 0,8mm

Grubość skrzydła 73mm (zewnętrzne)


Ocieplenie

Wypełnienie skrzydła - grafitowy polistyren spieniony Wypełnienie skrzydła stanowi wysokiej jakości grafitowy polistyren spieniony zapewniająca znacznie wyższe parametry izolacyjności termicznej niż standardowy biały polistyren spieniony. 

System podwójnego uszczelkowania

Dla uzyskania możliwie najwyższej skuteczności przed infiltracją wodą i powietrzem, dla drzwi otwieranych do wewnątrz zalecane jest domontowanie, odpornego na warunki atmosferyczne, dekoracyjnego okapnika PCV.

Współczynnik przenikalności cieplnej dla drzwi o grubości skrzydła 55mm:

Drzwi pełne  Ud od 0,85 W/K*m2

Drzwi przeszklone Ud od 1,1 W/K*m2


Szczelność

Uszczelki EPDM Jedna we wrębie ościeżnicy, druga w części przylgowej skrzydła.

Prosta regulacja domknięcia skrzydła w ościeżnicy - regulowany zaczep zamka głównego.


Wykończenie

Warstwy zewnętrzne skrzydeł i ościeżnic zostały wykonane z blachy powleczonej wysokiej jakości okleiną PCV. Różnorodność kolorów oraz trwałość powłok sprawia, iż jest ona stosowana przez zdecydowaną większość producentów stolarki okiennej.

 

Odporność na promieniowanie UV


Bezpieczeństwo

Zamknięcie drzwi stanowią dwa trójbolcowe zamki wpuszczane wraz z cylindrycznymi wkładkami europrofilowymi. Dopełnienie systemu ryglowania stanowią 3 solidne bolce przeciwwyważeniowe ulokowane na zawiasowej stronie skrzydła.

 

3 zawiasy 3D o średnicy 20 mm Zawiasy charakteryzują się zdolnością do przenoszenia dużych obciążeń, co znacznie zwiększa funkcjonalność i komfort użytkowania. Konstrukcja wejściowa wyposażona w taki zawias nie ma skłonności do opadania. Dodatkowo zawiasy umożliwiają regulację w trzech płaszczyznach, co zapewnia symetrię położenia skrzydła względem ościeżnicy (regulacja góra/dół i lewo/prawo), a także odpowiedni docisk skrzydła do ościeżnicy (trzecia płaszczyzna regulacji).

Okucia Możliwość zastosowania klamek oraz pochwytów o różnych kształtach i funkcjonalności.

Wielopunktowy system ryglowania


Gwarancja

Komplet drzwiowy 24 miesiące

Powłoka 24 miesiące

Produkt na indywidualne zamówienie klienta

Przeszklenia
Grafika
Szyba Reflex
Jest to szyba lekko, subtelnie odbijająca światło (efekt "pół-lustra" ) o odcieniu brązowym (brązowa, barwiona w masie szkła). Przezierna z obu stron.
Grafika
Szyba Reflex - Grafit
Jest to szyba lekko, subtelnie odbijająca światło (efekt "pół-lustra" ) o odcieniu grafitowym (grafitowa, barwiona w masie szkła). Przezierna z obu stron.
Grafika
Szyba mleczna
Szkło matowe wyróżnia się od innych typów tafli następującymi cechami: jest mleczne, nieprzezierne, ma charakter ukrywający oraz jest łatwe do czyszczenia.
Grafika
Szkło stepowe
Unikalne rozwiązanie w Polsce i nadal rzadko spotykane na świecie. Elegancka, czysta i smukła tafla szklana wykończona zlicowaną, czarną powierzchnią w wysokim połysku.
Grafika
Lustro weneckie
W pogodny, nawet niekoniecznie słoneczny dzień, z zewnątrz szyba ta wygląda jak zwykłe srebrne lustro, zaś od wewnątrz można przez nią patrzeć na zewnątrz. Lustro weneckie sprawdza się najlepiej w kontrolowanych warunkach oświetlenia, gdzie najkorzystniejszy stosunek natężenia oświetlenia wynosi 8:1. Należy jednak podkreślić, że właściwości szkła mogą ulec odwróceniu, jeśli stosunek ten ulegnie zmianie.
Co zawiera cena drzwi

Skrzydło drzwiowe

Dwa niezależne zamki

Złożona ościeżnica z progiem

Zestaw uszczelek

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj