Posiadasz konto?
Zaloguj się
Jesteś tu pierwszy raz?
Zarejestruj się
Kategorie
300.00 zł
210.00 zł
180.00 zł

W naszej ofercie widoczne są akcesoria do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych przeznaczone do samodzielnego montażu. Udostępniamy klamki w zestawach z gałkami oraz nakładkami w przeróżnych wzorach. W sprzedaży dostępne są również pojedyncze okucia i klamki. Umożliwiamy w ten sposób wybór dokładnie takich elementów, dzięki którym wykończenie drzwi będzie zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów.

Akcesoria do drzwi – zadbaj o wygodę oraz styl

Do dyspozycji oddajemy produkty wyróżniające się zarówno walorami estetycznymi, jak i użytkowymi. Dostarczamy akcesoria do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych od renomowanych producentów, takich jak AXA, Infinity Line oraz Taur. Klamki należą do poręcznych i wygodnych w użyciu. Do ich wykonania użyto materiałów odpornych na korozję i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu mogą służyć do otwierania drzwi przez długi czas od zakupu. Proponujemy nie tylko solidne i masywne klamki, ale także akcesoria o znacznie bardziej wyrafinowanych kształtach.

Pomagamy klientom w dopasowaniu akcesoriów drzwiowych - jeśli nie wiesz, na który element się zdecydować, zapytaj o poradę naszego fachowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj