Informacje o firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działająca na terenie kilku krajów. Naszą specjalnością są drzwi zewnętrzne, wejściowe do domów i mieszkań w blokach.

Charakterystyka

Firma Kraina Drzwi powstała w styczniu 2007 roku i od samego początku specjalizuje się w drzwiach zewnętrznych. Jako główny cel obrała rozwój internetowego kanału dystrybucji, ale posiada również trzy własne oddziały na terenie Polski, w których też można dokonać zakupów. Firma rozwija flotę własnego transportu zapewniając nabywcą maksimum bezpieczeństwa, wygodę i poczucie zakupów jak w sklepie stacjonarnym. Każdy kolejny rok to wzrost obrotów Krainy Drzwi, która nie zważając na trudne warunki rynkowe i olbrzymią konkurencję, rozwija swój serwis, otwiera się na nowe rynki zbytu poszerzając jednocześnie asortyment, dobierając tylko wybrane marki i oferując produkty w możliwie najniższych cenach. 

Nasz cel

  • Chcemy w kolejnych latach kontynuować dynamiczny rozwój wykorzystując fakt ciągłego wzrostu sprzedaży w Internecie i stabilnej gospodarki.
  • Chcemy być firmą przyjazną, otwartą na klienta, rozumiejącą jego potrzeby.
  • Chcemy tworzyć zgrany team nastawiony na współpracę i rynkowy sukces.
  • Chcemy udowodnić, że Polska firma może konkurować z zagranicznymi korporacjami dużych sieci handlowych, które opanowały polski rynek.
  • Chcemy tworzyć kolejne miejsca pracy i przyczyniać się do likwidacji wysokiego bezrobocia w lokalnym środowisku.
  • Chcemy być firmą innowacyjną, śledzącą trendy i  szybko reagującą na potrzeby rynku.

Siedziba

Biuro firmy znajduje się w małej miejscowości Czermno-Kolonia, na styku województw świętokrzyskiego i łódzkiego przy drodze krajowej nr 42, gdzie posiada własny magazyn centralny i planuje koleją duża inwestycję w bieżącym roku kalendarzowym. Tu przyjmowana jest większość zamówień i obsługiwane są reklamacje. Firma inwestuje szczególnie w rozwój powierzchni produkcyjno-magazynowych.  

Kadra

Trzon kadry stanowią doświadczeni ludzie zaangażowani w rozwój Krainy Drzwi od wielu lat. Firma każdego roku tworzy nowe miejsca pracy zarówno w Warszawie w centrum zamówień i obsługi serwisowej, jak i w woj. Świętokrzyskim, gdzie znajduje się główne centrum magazynowo - logistyczne. Skład naszej ekipy tworzą doświadczeni konsultanci doskonale znający ofertę, kierowcy, specjaliści e-commerce, pracownicy biurowi, serwisanci, pracownicy magazynów, kadra zarządzająca oraz wielu innych współpracowników.

payu payu paypal rzetelna firma